wtorek, 15 stycznia 2013

Aż wstyd

No właśnie aż się wstydzę że tak długo mnie tutaj nie było :(
Niestety albo i stety nie było mnie na miejscu. 13 grudnia wyjechałam do mamy już na święta. Oj jakie to były miłe Święta Bożego Narodzenia :) Uwielbiam ten czas który spędzam z mamą. Zawsze mamy tyle do opowiedzenia sobie ze jak długo byśmy nie były ze sobą to i tak ten czas jest za krótki. Z resztą nie ma co się dziwić skoro mamy tylko siebie :) Jak byłam u mamy to dużo nie dziergałam ale za to skończyłam kilka robótek :) No i teraz też mogę pokazać to co zrobiłam mamci na prezent :)

A więc zaczynam :

Pierwsze co pokaże to poszewka na podusie którą zrobiłam już dawno temu ale miałam lenia i nie mogłam się przemóc aby przyszyć ja do poszewki. Podusią obdarowałam moją ulubioną ciocię Bożenkę :)

A jak zaczęłam od Cioci Bożenki to jeszcze zrobiłam dla niej bombkę. Zdjęcie jest zrobione jeszcze z balonem w środku ponieważ dopiero się suszyła po usztywnianiu Następne co mam do pokazania  to podusie które zrobiłam dla mojej ulubionej kuzynki (cioci Bożenki córki) Kasi z okazji ślubu z Piotrem :) Kasia jeszcze chyba ze 100 lat temu poprosiła mnie że chciałaby dostać ode mnie poduszki szydełkowe jak będzie ślubować więc zrobiłam je bez wahania i były zamiennikiem kwiatków. Poza tym sądzę że taka pamiątka zostanie na troszkę dłużej niż kwiaty
Kasia ma już synka Wiktorka którego po prostu nie mogłam pozostawić bez prezencika. Oczywiście zaraz jak się urodził dostał szydełkowy kocyk ale to dodatkowy prezencik z okazji tego że pierwszy raz widziałam Wiktorka


Na koniec zostawiłam prezenty dla mamci :

Komin (oczywiście na zdjęciach ja w tym kominie)Czapka


I szyjoogrzewacz

Do tego jak przyjechałam do mamy okazało się że u niej jest straszecznie zimno i jak wyszłam w Szczecinie z pociągu dotarłam na busa i w Nowogardzie doszłam do domku to myślałam że mi mózg zamarznie :/ więc jak przyjechałam to w ciągu półtorej godziny wydziergałam sobie czapkęNo ale tego wszystkiego było mi mało wiec zrobiłam małą dekoracje świątecznąA już niedługo pokaże następne swoje prace bo mam na wykończeniu dziergadełka dla dzieci :)


6 komentarzy: