poniedziałek, 25 marca 2013

Urodzinki urodzinki

W sobotę miałam w domu imprezę z okazji urodzin. W domu nie tylko ja obchodzę urodziny bo blisko moich są jeszcze urodziny przyszłego teścia, babci mojego narzeczonego i faceta przyszłej bratowej więc impreza była bardzo duża :) Bawiliśmy się, śmialiśmy, jedliśmy pyszności które przygotowaliśmy. Prezenty oczywiście też były. I tak naprawdę chyba 2 raz w życiu dostałam coś co naprawdę było moim marzeniem a nawet się nie spodziewałam tego. Dostałam nowiutkiego tableta :):)

Cieszyłam się jak małe dziecko. Nawet się  nie spodziewałam aż tak drogiego prezentu. Sadziłam ze dostane jakieś kosmetyki, może perfumy.

W niedziele gdy wstałam stwierdziłam ze talet na razie nie ma pokrowca a nie wiem kiedy się wybiorę na jakieś zakupy. Pomyślałam chwile, złapałam włóczki i jakieś 3 godziny później mogłam się pochwalić własnoręcznie zrobionym pokrowcem.  
A po dłuższy zastanowieniu sie stwierdzilam ze tak naprawde nie wiem kiedy sobie kupie pokrowiec bo ten mi sie bardzo podoba :)
A co wy na to?

6 komentarzy:

 1. Super pokrowiec :) Gratulejszyn :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ubranko wypas :) tableciątko nie odmrozi sobie procesora :) wiosna jakaś taka rześka ostro :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te z marze o takim prezencie! A jak sie sprawuje? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. powiem szczerze ze jestem zadowolona tylko bateria niestety nie trzyma za dlugo ale te baterie w tabletach niestety tak maja :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyroznilam Twoja praca i bloga zapraszam do mnie po odbior i dopelnienie reszty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj chciałabym taki tablet, chciałabym ;)
  Zapraszam Cię na mój blog po odbiór wyróżnienia :))
  http://koronkowoo.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń